لوگوی سایت

تماس جهت خرید

09130909502 09130909500

راهنمای طراحی و ساخت سوله

اولین قدم

طراحی و ساخت سوله را باید جدی گرفت. به همین دلیل لازم است که در این مورد اقدامات جدی انجام داد. برنامه ریزی فضایی و مکانی برای این کار از اهمیت بسزایی برخوردار است. سبک و کاربری شما در این مورد عامل تعیین کننده ای به شمار می رود.

اخذ مجوز

طراحی و ساخت سوله با دریافت مجوز شروع می شود. در ابتدا لازم است که سازمان مربوط به کاربری سوله خود را شناسایی کنید. مقررات شهرک های صنعتی نسبت به سایر محل ها متفاوت است. برای طراحی و ساخت سوله لازم است که با مشاورین صنعتی مشورت کنید. قبل از اخذ مجوز می توانید در مورد سازمان مربوطه خود تحقیق کرده تا نتایج مطلوب را بدست بیاورید.

زمین

طراحی و ساخت سوله با خرید زمین وارد مرحله جدیدی می شود. در این مورد لازم است که به دقت بررسی و تحقیق کرده تا نتایج دلخواه خود را دریافت کنید. کلیه عوامل موثر در زمین سوله را به دقت بررسی نمایید.

طراحی و ساخت سوله و کسب نتایج حرفه ای

طراحی و ساخت سوله مهم است. بنابراین داشتن پلن و برنامه حرفه ای برای ساخت آن لازم و ضروری خواهد بود. شما می توانید به کمک مشاورین سوله های حرفه ای را احداث کنید. مشاورین از هر نظر می توانند به شما کمک کنند. از آن جایی که این مشاورین در ساخت سوله از تجربه و تخصص لازم برخوردار هستند بنابراین به طور یقین نتایج مطلوبی را بدست خواهید آورد.

طراحی و ساخت سوله صنعتی خود را به شرکت عمرانی موفق و معروف در داخل ایران بسپارید. برای کسب نتایج حرفه ای لازم است که اقدامات شما نیز حرفه ای و قابل قبول باشد.

برخی از شرکت های عمرانی در ساخت سوله متخصص هستند و کمتر در سایر پروژه های عمرانی مشارکت می کنند، شما می توانید این چنین شرکت هایی را بیابید و ساخت سوله را به آن ها بسپارید تا مطابق میل شما به انجام برسد. قبل از ساخت لازم است که با متخصصین عمرانی ساخت سوله مشورت کنید تا کاملا در جریان امور قرار بگیرید.

طراحی و ساخت سوله و توجه به فضای داخلی

طراحی و ساخت سوله در مورد فضای داخلی آن از اهمیت بسزایی برخوردار است. فضای داخلی سوله و تجهیزات و دستگاه هایی که قرار است در محل قرار دهید را تجسم کنید. با این کار می توانید نقشه سوله را بهتر طراحی کنید. به قفسه بندی ها توجه کرده و ردیف های آن را دقیق تر مشخص نمایید. چیدمان داخل سوله را با توجه به مساحت و دستگاه های خود مشخص نمایید.

طراحی و ساخت سوله و مکان یابی

طراحی و ساخت سوله با مکان یابی دقیق تر موجب خواهد شد تا نتیجه دلخواه خود را دریافت کنید. مکانی را انتخاب کنید که بیشتر همسطح بوده و زهکشی آب خوبی داشته باشد. چشم انداز منطقه را نیز نباید نادیده گرفت.

سوله را در مناطق پست و کم ارتفاع احداث نکنید بخاطر این که رطوبت موجب پوسیدگی زودرس چوب هایی خواهد شد که شما در ساخت سوله از آن استفاده می کنید. باعث زنگ زدگی لوله ها خواهد شد. رطوبت برای بسیاری از صنایع مضر است و باعث از بین رفتن محصولات و دستگاه های موجود در سوله خواهد شد.

فضای اضافی را از همان ابتدا مدنظر داشته باشید. کسب و کار شما به تدریج رشد خواهد کرد. در این صورت می توانید دستگاه های بیشتری را در سوله خود به کار بگیرید. سقف را مقاوم طراحی کنید. طراحی سقف از اهمیت بسزایی برخوردار است.

طراحی و ساخت سوله و شناسایی نیازها

طراحی و ساخت سوله لازم است که با نیازهای شما در یک راستا باشد. اگر سوله شما برای کاربری انبار کردن است نوع طراحی آن با سوله های صنعتی و کشاورزی متفاوت خواهد بود. در سوله های بزرگتر می توانید کارهای بیشتری را به انجام برسانید.

نیازهای شما لازم است که با مقررات محلی و کشوری در یک راستا باشد. نیازهای شما لازم است که دقیق شناسایی شوند تنها در این صورت موفق خواهید شد.

انتخاب

طراحی و ساخت سوله و انتخاب از اهمیت بسزایی برخوردار است. انتخاب محل سوله مهم محسوب می شود. از آن جایی که کاربری سوله صنعتی است بنابراین در انتخاب محل دقت کنید. در صورتی که لازم باشد ماه ها در مورد زمین سوله بررسی دقیق و جامعی را انجام دهید.

اهمیت سوله های که برای انبار کردن مواد غذایی یا دارویی یا سایر محصولات مشخص شده در مقایسه با سوله های تولیدی شاید قدری کمتر باشد، البته این سخن به معنای نادیده گرفتن انبارداری و اهمیت محصولات تولیدی نیست. برای انتخاب زمین سوله متناسب با کاربری آن دست به کار شوید.

طراحی و ساخت سوله را با کاربری آن می تواند نشان دهنده اهمیت مسئله ساخت و ساز آن باشد. شما می توانید رزومه شرکت های مختلف ایرانی سوله سازی را بررسی کرده و احداث سوله را به شرکت دلخواه خود بسپارید.

فونداسیون اصولی

طراحی و ساخت سوله و احداث آن مرتبط خواهد بود. یکی از گزینه ها حفاری در زمین و قرار دادن بلوک های بنایی در بالای شن است. سپس چهار گوشه فونداسیون خود را تنظیم کنید. اگر تا به حال نرده ای نصب کرده اید و مجبور شده اید تکیه گاه چوبی را در داخل سیمان قرار دهید. گزینه های دیگر به جای طرح چوب، یک پایه سیمانی کامل برای کار شما مهم خواهد بود.

کف و پایه چوبی معمولا راحت تر از سیمان است. باید مطمئن شوید که سیمان کاملا خشک می شود. اگر سوله ای از پیش طراحی شده را انتخاب می کنید، حتما با سازنده و طراح سوله صحبت کنید تا نظر آنها را دریافت کنید. بسیاری از مکان ها نیز به پی ریزی فونداسیون کمک خواهند کرد.

انتخاب زمین سوله از اهمیت بسزایی برخوردار است. شرکت های سوله سازی در انتخاب زمین سوله تخصص و تجربه لازم را دارند. این شرکت ها می توانند همزمان با اجرای کف سوله، سازه مورد نظر شما را نیز احداث کنند.

نصب

با نصب فونداسیون، اکنون می توانید با نصب واقعی سوله شروع کنید. وقتی این کار را انجام دادید خشک شدن بتن موجب می شود که فونداسیون سوله محکم باشد. هنگام سفارش سوله‌های از پیش طراحی ‌شده، مانند می‌توان سوله را توسط تیمی از متخصصان نصب و قرار داد.

به این ترتیب همه چیز برای شما عالی خواهد شد. ساخت و نصب سوله می تواند در چندین مرحله انجام شود. امروزه بخش های سازه سوله در کارگاه جداگانه ای ساخته شده و به محل منتقل شده و ستون های با جرثقیل به محل منتقل شده و در محل نصب می شود. قطعات سوله لازم است که براساس محاسبات هندسی در محل نصب شود.

نصب در و پنجره سوله از اهمیت بسزایی برخوردار است. در سوله می تواند به روش های مختلف لولایی، کشویی یا ریلی در محل نصب شود.

تنظیم باز و بسته شدن در به صورت اتوماتیک یا دستی مطابق میل مشتریان انجام می شود. نورگیر و پنجره ها لازم است که به نحوی نصب شود که نور لازم به داخل محل بتابد. در صورتی که دستگاه های سنگینی لازم است که در سوله کار گذاشته شود بنابراین به جرثقیل نیاز خواهید داشت.

تاسیسات

طراحی و ساخت سوله با نصب تاسیسات کامل خواهد شد. لازم است که تاسیسات سرمایشی و گرمایشی، آب و برق و گاز که همان انشعابات لازم برای محل می باشد بعد از خرید امتیاز نصب گردد. هر چقدر که تاسیسات شما بیشتر باشد به همان اندازه کارایی دستگاه ها و پرسنل شما بالا خواهد بود.

موجود
/5
موجود
/5
53,200

تومان

/5
53,200

تومان

/5
53,200

تومان

/5
53,200

تومان

/5

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *