لوگوی سایت

تماس جهت خرید

09130909502 09130909500

خوشحال میشم با ما بیشتر آشنا بشوید

شرکت تولیدی،صنعتی و بازرگانی راهبران پترو فولاد در سال 1393 با بهره گیری از کادر متعهد و مجرب در زمینه تولید انواع لوله و پروفیل با ظرفیت تولید سالانه 19800 تن در فاز اول بهره برداری و پای در عرصه صنعتی کشور گذاشت.کیفیت بالا و منطبق با استانداردهای جهانی، کادر مهندسی متخصص،احترام به اصول مشتری مداری و تولید بر مبنای نیازهای جامعه صنعتی از مهم ترین نقاط برجسته در شرکت راهبران پتروفولاد است. ضمن اینکه پذیرش سفارشات اختصاصی مشتریان و ارائه محصول با کیفیت بالا و قیمت مناسب (رقابتی) و وجود تنوع محصول همراه با انعطاف پذیری در تولید، کاملا این مجموعه را از سایر مجموعه های تولیدی ، بازرگانی مشابه متمایز نموده است.راهبران پتروفولاد در راستای اهداف خود می کوشد تا با برقراری ارتباط ،تفاهم و پشتیبانی و احترام به نظرات و انتقادات همه ی مشتریان بهترین خدمات را ارائه نماید.امید است در این راستا با تلاش گروهی و سیستمی رضایت خاطر همه ی ذینفعان را فراهم نموده باشیم…

بخشی از افتخارات ما

9 سال خدمت صادقانه به شما

شرکت تولیدی راهبران پترو فولاد، با ۹ سال سابقه خدمت صادقانه، در تولید محصولات فولادی برجسته است. این شرکت با رعایت استانداردهای بین المللی و تأکید بر صداقت در روابط تجاری، رابطه بلند مدت و پایداری با مشتریان خود را برقرار کرده است.

بهترین قیمت در بین رقبا

راهبران پترو فولاد، با رعایت استانداردهای بین المللی، به عنوان یکی از بهترین شرکت‌ها در صنعت فولاد شناخته می‌شود. با تکیه بر تخصص فنی و ارائه خدمات به موقع و با کیفیت، مشتریان به راحتی به ما اعتماد می‌کنند.

ارسال سریع محصولات به سراسر ایران

سرعت و قالبلیت اعتماد در ارسال محصولات به تمام نقاط کشور

چرا باید ما را انتخاب کنید ؟

0 +
مشتری راضی!!!
عضو باشگاه مشتریان ما شوید ...